آیفون ۱۲ می تواند بسیار کوچک باشد – نحوه مقایسه آن با iPhone SE را در ادامه  ببینید

آیفون ۱۲ با وجود داشتن صفحه نمایش بزرگتر باید از iPhone SE حتی کوچکتر نیز می باشد. انتظار می رود یک صفحه نمایش OLED 5.4اینچی آیفون ۱۲ ، در مقایسه با ۴.۷ اینچ برای iPhone SE ،آیفون SE بلندتر و گسترده تر از آیفون ۱۲ است. البته تعبیه این نمایشگر بر روی دستگاه به معنای استفاده از Face ID و کنترل های حرکت به جای Touch ID و یک دکمه صفحه اصلی است که برخی از کاربران ترجیح می دهند.

مدل پایه آیفون ۱۲ می تواند کوچکترین پرچمدار گوشی هوشمند باشد که در سالها دیده ایم. در واقع ، در خبرهایی که کاربرانی را که از تلفن های ریز دوست دارند خوشحال می کنند ، از کوچکترین تلفن فعلی اپل یعنی iPhone SE (2020) کوچکتر خواهد بود.

در حالی که سایر تولید کنندگان طی سالهای اخیر بیشتر و بیشتر سایز گوشی های خود را افزایش می دهند ، اپل این گزینه را برای کاربران حفظ کرده است تا یک گوشی هوشمند پریمیوم کمتری را بدست آورند. در حقیقت ، آیفون ۱۱ پرو ۵.۸ اینچی تنها تعداد انگشت شماری از پرچمداران است که زیر ۶ اینچ اندازه گیری می کند ، که می تواند نقطه فروش بزرگی برای کاربران با دست های کوچکتر و یا افرادی باشد که می خواهند با یک دست از تلفن خود استفاده کنند.

گذشته از اندازه های جدید و فناوری نمایش ، دامنه آیفون ۱۲ نیز ۵G را به تلفن های هوشمند اپل معرفی می کند. این اتفاق در کنار معرفی یک چیپست جدید ، احتمالاً با نام A14 Bionic خواهد بود ، که احتمالاً برتری CPU اپل نسبت به رقبای اندرویدی را نیز ادامه خواهد داد.


در پشت گوشی ها دو دوربین در مدل های آیفون ۱۲

همه یک سنسور اصلی و یک سنسور ultrawide به دست می آورند ، در حالی که مدل های Pro روی دوربین تله ای اضافه می شوند. آخرین شایعه این است که فقط آیفون ۶.۷ اینچی آیفون ۱۲ پرو مکس از سنسور عمق LiDAR برای جلوه های بهتر عکاسی و تجربه های واقعیت افزوده پیشرفته بهره می برد.

انتظار می رود همه این موارد در ماه سپتامبر اعلام شود ، همانطور که برای رویدادهای آیفون اپل عادی است. با این حال ، شایعات مختلفی وجود دارد مبنی بر این که مشکلات مربوط به کروناویروس در زنجیره تأمین اپل به معنای یک یا چند نسخه آیفون ۱۲ در ماه اکتبر خواهد بود. حتماً از همه آخرین اخبار و اطلاعات موجود ، آیفون ۱۲ مرتباً به روز شده ما را بررسی کنید.

  • نیما فراهانی
  • خرداد ۳۱, ۱۳۹۹
  • 3426 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه